«Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Аршалы кентінің Жұмабек Тәшенов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі» КММ
КГУ «Общеобразовательная школа имени Жумабека Ташенова поселка Аршалы отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"

Смотреть все>>>

2024 жылдың 12 наурыз күні Аршалы кентінің Ж.Ташенов атындағы жалпы орта білім беретін мектебінде жиналыс болып өтті.

13.03.2024

2024 жылдың 12 наурыз күні Аршалы кентінің Ж.Ташенов атындағы  жалпы орта білім беретін мектебінде жиналыс болып өтті. Жиналысқа  «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы»  акционерлік қоғамының «Ақмола облысы бойынша Кәсіби даму институты» филиалының өкілдері мен жалпы, мектепке дейінгі  білім беру ұйымдарының  басшылары мен  педагогтары қатысты. Мектеп директоры Г.Байдилдина педагогтерді аттестаттаудан өткізу қағидалары мен өзгерістерін таныстырды. Сонымен қатар директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары А.Саржанова, Аршалы кентінің  2 жалпы орта білім беретін мектебінің директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары Б.Аманжолова «Ұстаз»  педагогінің үздіксіз кәсіби дамуының ұлттық платформасын енгізу туралы тоқталды. Педагогтер сұрақтар қойылып, жауап берілді.